Opinie KUL-BUD Krzysztof Kulasiński

Kominek w domu czy w mieszkaniu to fantastyczna sprawa! Zawsze marzyliśmy o tym, żeby mieć w pokoju gościnnym niekrępujący kominek w ceglanej zabudowie. Niestety, mąż, ani żaden facet z rodziny nie zna się dokładnie na metodach stawiania kominków, więc byliśmy zdani na pomoc kogoś z zewnątrz. Szukaliśmy bardzo długo, ponieważ chcieliśmy, aby kominek w naszym domu postawił prawdziwy fachowiec. Od jednego ze znajomych dostaliśmy wizytówkę firmy Kul-bud. Odpowiedzieli, że stawianie kominków od podstaw nie stanowi dla nich większego problemu i że mogą się zabrać do pracy właściwie od zaraz. Kominek został opracowany i powołany do życia w ciągu kilku dni. Zanim zabrali się do pracy, sprawdzili dokładnie warunki wentylacji w naszym domu. Widać, że pracownicy firmy Kul-bud do każdego remontu podchodzą bardzo indywidualnie i to chyba jest sekret tego, że cieszą się tak dużym uznaniem. W tej chwili większość naszych znajomych korzysta z usług tej niezwykle prężnej ekipy remontowej. Warto im zaufać, bo zawsze się sprawdzają!

Wynająłem pracowników firmy Kul-bud do ocieplenia płytami styropianowymi korytarza w moim domu. Już od dawna planowałem to przedsięwzięcie i chciałem wszystko zrobić sam. Jednak zdrowie nie pozwoliło mi skupić się na pracy remontowej, więc poniekąd zostałem zmuszony do tego, by skorzystać z cudzej pomocy. I nie żałuję! Chłopaki z firmy Kul-bud okazali się super wykwalifikowanymi pracownikami znającymi się na swojej dziedzinie. Płyty styropianowe zostały położone na ścianach z niezwykłą dbałością oraz starannością. Nawet po czasie widzi się, że wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku. Płyty zostały przymocowane do tynku za pomocą najlepszego jakościowo kleju. Ściany w korytarzu zostały także odpowiednio wygładzone oraz pokryte białą farbą. Nareszcie można się cieszyć optymalnym ciepłem we własnym domu. Polecam pracę firmy Kul-bud, bo wykonali swoja robotę z najwyższym kunsztem. Myślę, że jeszcze nie raz wrócę do usług tej firmy! Moja żona także jest zadowolona. Jeśli macie okazję – nie zastanawiajcie się!

Zdecydowałam, ze wymienię kaloryfery w domu, bo stare zaczęły już niemalże się sypać. Pojawiło się pytanie – jaką ekipę remontową zatrudnić, by usługa została przeprowadzona jak najlepiej. Tyle się teraz słyszy o tych wszystkich pracownikach, którzy więcej piją, niż pracują w godzinach pracy! Razem z moim partnerem nie mogliśmy sobie pozwolić na oddanie tematu w nieodpowiedzialne ręce. W reklamie prasowej natknęliśmy się na dane firmy Kul-bud. Stwierdziliśmy, że raz kozie śmierć i że trzeba spróbować. Już tego samego dnia po zgłoszeniu otrzymaliśmy odpowiedź. Na miejscu pracy stawili się pracownicy rzetelnie i sumiennie przygotowani do powierzanego im zadania. Sprawnie wnieśli wszystkie kaloryfery na piętra naszego domu. Prace remontowe szły bardzo szybko i sprawnie, aż byliśmy zaskoczeni, bo rzadko zdarza się, aby pracownicy remontowi byli tak czyści, dokładni i sumienni. Kaloryfery po montażu sprawiają się znakomicie, a my mamy pewność, że znaleźliśmy sprawdzoną firmę Kul-bud na kolejne pomysły w przyszłości!

Nasze dziecko zażyczyło sobie pokój w kilku kolorach, tzn. każda ściana miała być w innym kolorze. Przystaliśmy na tę propozycję i stwierdziliśmy, że tematyką wystroju wnętrza dziecięcego pokoju mogą się zająć wyłącznie sprawdzone osoby. Internet podpowiedział na skutecznie, do kogo warto się zgłosić. Profesjonalna firma remontowa Kul-bud pokazała, że w temacie upiększania pokoi nie ma sobie równych. Ściany zostały przemalowane w ciągu jednego dnia na szereg kolorów proponowanych przez nasze dziecko. Mija już jakiś czas od tego remontu, a ściany zachowują swój naturalny blask, kolor nie płowieje. Pracownicy firmy Kul-bud dokładnie wiedzieli, jaki typ farby nam polecić. Dzięki temu widać dokładnie, że fachowcy mają nie tylko w małym palcu wszelką wiedzę praktyczną, ale także teorię! Nadanie nowych barw pokojom w domach i mieszkaniach jest najlepszą inwestycją na wiosnę, w czasie, gdy mamy ochotę na różne zmiany i wychodzenie z zimowego marazmu. Firma Kul-bud zasłużyła na najwyższe uznanie!